Lilly Springi vääriskivide kollektsioon on loodud ettevõtte Grenardi alusepanija Lilly Springi auks.

Iga uue hooaja uudistoodete sünniks ammutatakse ideid maailmakuulsatelt juveelehete näitustelt, hinnatakse materjale ja teostamise kvaliteeti ning võetakse kuulda GRENARDI klientide soove ja ideid. Ehted on valmistatud Itaalia ja Hongkongi parimate juveliiride ja spetsialistide koostöös. See pikaajaline loominguline koostöö võimaldab klientidele pakkuda kõrge kvaliteediga väärisehteid soodsa hinnaga.

Mustad briljandid koos safiiridega, härmatanud briljandid, ametüstid, topaasid ja suitskvarts erinevat värvi ja vormi kullas hämmastavad ja rõõmustavad igat tõelist ehete hindajat. Paaril korral aastas süttivad Lilly Springi kollektsioonis uued tähed  – ehted erilise läkitusega Naisele.

Rohkem kui viisteist aastat tagasi asutati kaunite ehete maailm – GRENARDI. Lilly Springi väärisehete unustamatu kollektsioon täidab selle siira rõõmu ja armastusega.

Vaadake ehteid

USU

Et oma unistusi ellu viia, tuleb läbi kõndida palju pikki teid ja radu. Kannatada, ennast ületada, vahel saada autasu… ja seejärel naasta koju.

Ja tegelikult on kogu maailma jõud, energia ja armastus kõik siin, Sinu sees. Usu!

Valge kulla puhas sädelus toonitab ümmargusi veepiisakujulisi valgeid briljante, mis õrnalt ümbritsevad valguses veiklevaid baguette-lõikega briljante. Nagu oreliviled mängivad nad siin oodi valgusele.

MESI

Rõõm päikesest, mis sümboliseerib igavest liikumist, ühinemist ja tagasipöördumist. Sule silmad ja kujutle päikest… nii kõikehõlmav, nii soe ja helge… ning tunneta, kuidas sind täidab see merevaiguvärvi valgus, nagu mesi, mis aeglaselt nõrgub igast meekärje kannukesest. Päike on sinus.

Kollasest kullast ja briljantidega kaetud keerud, kaunistatuna tsitriinide meevärvi piisakestega, panevad päikese poole püüeldes kogu ehte soekuldselt särama. Need on nagu tiivad, mida rõõm elule annab.

PUUDUTUS

Igasugune looming on kui vastus varem läbielatule, tunnetatule, soovitule. Vahel kauni, kuid mõnikord piinava ja kauakestvana lubab ta meil läheneda selle mõistmisele, milline kujuteldamatu elutarkus ning energia meis igaühes varjul on. Niisugustel hetkedel saame me tunda universumi puudutuse kogu armastust. Puudutusest saab kõik alguse.

Punasest kullast keerud ihalevad puudutada šampanjakarva briljantide sädelust. Andku see soe ja helge ime usku uueks sünniks.

LÄHEDAL

Kõik on kõrvu, sinus, sinust. Eemal on vaid puudutused. Neist saad osa, kui oled vaid valmis lahti laskma oma taevalaterna, lased sel tõusta erepunase tähena teiste hulka … sinna, taevavõlvile, tundmatutesse avarustesse, kus kohtuvad siirad unistused ja südamest tulevad mõtted.

Paljude uurimata galaktikate ja imeliste planeetide keskel, lõpmatus ilmaruumis kohtuvad need, kel on ette nähtud särada koos. Kõik on nii lähedal. Lähedal.

Valge kulla pitskera, punase kulla põimes, sirutub oma briljantkaaslase poole, mis otsekui igavikutäht saadab ja hoiab Sind, särades Sulle kollektsiooni ripatsi ja käevõru valgete topaaside helgis.

Ehete võlu saladus – see on mingi ootuse täidemineku lugu, kui

KOHTUMINE

Kui me oleme õnnelikud, siis tahaksime seisatada hetke, kuid … just muutmisimed, need lõputud rännakud senitundmatusse, teevad meie elu niivõrd kütkestavaks, pannes südame kiiremini põksuma.

Punase kulla õrnad pillikeeled katavad kinni säravate briljantide niidi. Valguskiirtega kohtudes jutustavad briljandid just sinu iseäraliku loo, mis räägib kohtumisest oma armastuse, oma väljakutse, unistusega … kohtumisest iseenesega.

LENDA

Unistused armastusest on justkui tiivad, mis aitavad meil lendu tõusta, näha maailma uutes toonides ja avades meid seni läbielamata tunnetele ja sündmustele. Need unistused ühendavad meid siira usuga, et meid võetakse kuulda ja me saame olema armastatud.

Suitskvarts ja armastuskivi – roosa kvarts – sulavad ühte õrnuse, ootuse ja eelnaudingu pilvedes, mida ühendab kollases kullas konjakibriljantide särav salapära.

MINU SÜDA

Eredad pihlamarjad lumisel väljal on nagu meeldetuletus, et isegi talvise pakase ja tuisu kiuste saab alal hoida mahlakaid värve ja elurõõmu. Soojale ja avatud südamele kostab alati vastu tõeline rõõm ja armastus.

Kollektsioonis kasutatud  jäiseid briljante valges kullas rõhutab antratsiidivärvi roodiumikate, tuues erilisel moel esile seda soojust, mis kiirgub ehte tuumaks olevast punasest kullast. Helkiv hall ilu ühes kulla õrna puudutusega lummab ja peibutab.

TÄIES ÕITSEEAS

Nautida elu selle kõige kirkamates värvides – avatult, rõõmsalt, armastusega. Puhkeda õitsele nagu moon lõhnaval päikeseküllasel lillepõllul.

Helesinine topaas, kollane tsitriin ja safiirid mänglevad, luues erksa ja reibastava suvemeeleolu, mille tõstab esile mahlakas peridoot, ning kõigi kiuste – punane granaat kui kõikjal olemasoleva armastuse igavene tõendus.

ÕIEEHTES

Esimesed kevadvõrsed hakkavad juba sügisel mullas tärkama, kogudes külmunud mulla all jõudu.
Jää sulab ja pungad muutuvad kauniteks lilledeks.

Briljantide sügiskollektsioon Lilly Spring on täis energiat ja elujõudu. Siniste safiiride vääramatu elegants ja troopikametsa värvides topaaside ürgne ilu kutsub üles avanema, hämmastuma ja särama.

HOMMIKUNE PÄIKE

Hommikupäikesest särades tuleb ilmale uus kevadkollektsioon! Nagu sõõm värsket õhku varahommikul. Kui lõputu õrnus armastust täis südames.

Kui siniste topaaside külm sära, armastuse roosa hellus, esimeste võrsete vaskne rohelus ja puhas sulaveetilk, mis lubavad – kõik leiab aset, vaid meil endil tuleb särama hakata.

TÄHTEDE POOLE

Igaühel meist on oma tee: ühel käib see läbi kannatuste, teisel mööda roosidega ääristatud radu.  Kõik on selleks, et jõuda oma unistuseni, oma salatäheni.

Kõige tumedamast maapõuest, mustade briljantide majesteetlikust särast – nagu lootus ja tõotus siniste safiiride ja briljantide ühenduses – sünnib tõeline, puhas ilu.