Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Uudis! Maailmakuulsa kaubamärgi POMELLATO ehted!

Maailmakuulsa kaubamärgi Pomellato ebatavaliselt kaunid ehted on nüüd Grenardis! Kutsume Teid esimestena tutvuma Pomellato kaubamärgi ehetega GRENARDI salongis Viru Keskuses!

Peened ja julged

Itaalia kaubamärgi Pomellato peened ja ekstravagantsed ehted erinevad kaasaegse, kuid ebatavalise ilu poolest. Ehted on valmistatud käsitööna 18-karaadisest kullast ning veatult lihvitud briljantidest ja kalliskividest. Avangardsed ehted rõhutavad naise isikupära, iseseisvust ja tugevust.

POMELLATO maja

1967. aastal sündis Milanos, tänu juveliiride perekonna pärija Pino Rabolini intuitsioonile, Pomellato kaubamärk - erakordse loovuse ja värvikülluse sünonüüm. Rakendades ready-to-wear filosoofiat traditsiooniliselt konservatiivses ehtemaailmas, andis Rabolini kaubamärgile koheselt tugeva moeidentiteedi, mis võimaldas kiiresti areneda ja kehtestada end nii Itaalia turul kui ka rahvusvahelisel areenil. Tänu oma originaalse ja avangardliku vaimu väljendamisele, peentele kombinatsioonidele värvilistest kividest, erilistest kivilihvidest ja laitmatust viimistlemisest, on Pomellato Majast saanud ikoonilise stiiliga moodsa ja ebatavalise ilu sümbol.

Iconica

Austusavaldus Pomellato juveliiride traditsioonidele. Suured ja puudutades sametised Iconica kollektsiooni ehted jutustavad loo kahe vastandi ühendamisest, mis täiendavad teineteist Pomellato iseloomuliku signatuuriga: Milano stiilis lihtsad ja vaoshoitud vormid ning ehete kombineerimisel ilmnev ekstravagantne välimus.

Nudo

Lubage endal unistada Nudo kollektsiooni vääriskivide külluse peol. Pimestavad kivid põimuvad lõbusa ja läbimõeldud disainiga, mis väldib kõike tavapärast. 2001. aastal lõid Pomellato Maja tunnustatud juveliirid eksklusiivse kollektsiooni Nudo, milles imeliste värvidega vääriskivid saavad särada oma täies hiilguses tänu uuenduslikule kinnitusele. Kollektsioon pakub erakordseid ehete kombinatsioone, et luua ainulaadne välimus - nagu on ainulaadne ka Pomellato naine, kes neid kannab. Laske end lummata ilu ülimal vormil.
Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.