Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost Vaadake ostukorvi
Kõik kauplused

GRENARDI, ROCCA Al MARE KAUBANDUSKESKUS

Paldiski mnt 102, Tallinn

Tööaeg

E-P 10:00 - 21:00

Kuidas meie juurde tulla autoga?

Rocca al Mare kaubanduskeskust külastades saab tasuta parkida kas kaubanduskeskuse ees asuvas avatud parklas või kaubanduskeskuse teisel korrusel paiknevas katuseparklas. Väliparklast viivad keskusesse kolm sissepääsu, mis on tähistatud kolme värviga - punase, sinise ja rohelisega.

Kuidas meie juurde tulla ühistransportiga?

Paldiski maanteel Haabersti peatuses peatuvad bussid nr 22, 37, 41, 41B, 42, 43 ja 46 ning peatus asub keskuse ees.
Kaubanduskeskuse kõrval oleval Mõisa tänaval peatuvad bussid nr 21, 21B, 41 ja 41B ning keskusesse pääseb Mõisa tänavale kõige lähemal olevast rohelisest uksest.

Kaupluse teenused

Juveeliehete müük

Kauplustes Grenardi on esindatud väga lai juveelitoodete valik. Kõige soodsamad pakkumised, allahindlused ja alati kõrgel tasemel klienditeenindus.

Intressivaba järelmaks

Võimalus tasuda toote eest igakuisete maksetena ilma intresside ja enammakseteta. Järelmaks - on mugav teenus, mille saab vormistada kaupluses kohapeal kõigest kümne minutiga.

Juveelitoodete remont

Juveelitoodete remont, sõrmuste suuruste muutmine, sõrmuste remont, kivide kinnitamine, kuldkettide remont ja jubveeliehete puhastamine. Juveelitoodete täisteenuindus.

Kulla kokkuost

Parima hinnaga kulla kokkuost. Tooge meile oma kuldesemed, vahetage need kinkekaardi vastu ja valige endale uus ehe. Mugav, kiire ja kerge.

Kinkekaardid

Pakume kinkekaarte, mis annavad teie lähedastele võimaluse valida kingituse, mis tõesti soojendab nende südant. Kinkekaarte saab kasutada nii GRENARDI kui GIVEN by Grenardi kauplustes.

GRENARDI juveelitoodete kauplus Rocca al Mare kaubanduskeskuses

GRENARDI Rocca al Mare juveelikaupluses ootab teid suur valik kihlasõrmuseid, individuaalselt kujundatavaid abielusõrmuseid ja elegantseid pulmaehteid. Siit leiate kingitused oma kõige kallimatele erilisteks tähtpäevadeks kui ka stiilseid ehteid igapäevaseks kandmiseks. Meie professionaalsed konsultandid teevad teile valimise kergemaks ja kogemuse meeldejäävaks.

GRENARDI juveelikauplus Rocca al Mare keskuses Tallinnas
Itaalia disainerite looming NANIS GRENARDI kaupluses Rocca al Mare keskuses
Kuldehted Opla lastele GRENARDI juveelikaupluses Rocca al Mare keskuses Tallinnas
Laste Opla kuldkõrvarõngad GRENARDI kaupluses
Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.