Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

GRENARDI tarne- ja tagastustingimused

01.05.2022

 1. KAUPADE TARNIMINE
  1. Kaupade kohaletoimetamine Omniva ja Itella Smartpost pakiautomaatidesse üle terve Eesti on tasuta.
  2. Muude kohaletoimetamise meetodite puhul kohaldatakse tarnetasu. Teil on võimalus valida teile sobivaim tarneviis GRENARDI kodulehel või oma ost ära tuua GRENARDI kauplusest ilma lisatasuta.
  3. Tarneajad on meie kodulehel märgitud igat liiki tarneteenuse pakkuja kohta.
  4. Kõik GRENARDI tooted on kindlustatud ja te ei pea muretsema tarnekindluse ega muude riskide pärast.
 2. TARNIMISE KORD
  1. Tellimus võetakse töötlemiseks vastu alles pärast seda, kui klient on tellimuse eest täielikult tasunud ja valinud kohaletoimetamise viisi, kasutades üht kodulehel pakutavat makse- ja tarneviisi.
  2. Palun märkige selleks ettenähtud väljadele võimalikult täpne tarneaadress. Palun ärge unustage esitada kullerile asjakohane teave (ukse kood, kontori number, saaja nimi, kui te ei ole saaja, jne). Ebatäpse aadressi tõttu võib tarneaeg pikeneda.
  3. Tarneaadressi täitmisel on vajalik märkida telefoninumber, et kuller saaks kaubasaajaga ühendust võtta. Ka vale telefoninumber võib põhjustada tarneaja pikenemise.
  4. Tööpäeviti kella 00.00–18.00 vastu võetud tellimused töödeldakse ja antakse kullerile üle samal päeval.
  5. Tööpäeviti pärast kella 18.00 saadud tellimusi töödeldakse ja antakse kullerile üle järgmisel tööpäeval.
  6. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval või riigipühal, siis töödeldakse seda ja toimetatakse kulleri kätte järgmisel tööpäeval.
  7. Kulleril on üleandmisel õigus nõuda tellimuse saaja isikusamasuse kinnitamiseks isikut tõendava dokumendi (passi või isikutunnistuse) esitamist.
 3. KAUPADE JA OSTUSUMMA TAGASTAMINE
  1. Kauglepingu sõlmimisel, st kodulehel ostu sooritamisel, on teil kui tarbijal õigus kasutada oma taganemisõigust ja taganeda lepingust ühepoolselt 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamise kuupäevast ilma põhjendusi esitamata.
  2. Taganemisõiguse tähtaega arvestatakse järgmiselt: kauba tellimuse puhul alates kuupäevast, mil kaup tarbijale üle antakse; mitme eraldi tarnitava kauba ühekordse tellimuse puhul alates kuupäevast, mil viimane tellitud kaup tarbijale üle antakse; mitmest partiist või osast koosneva kauba tarne puhul alates kuupäevast, mil viimane tellitud kauba partii või osa tarbijale üle antakse.
  3. Kauba võib 14 päeva jooksul tasuta tagastada mis tahes GRENARDI kauplusesse või saata see meile Omniva või Itella Smartpost pakiautomaadi kaudu kasutades selleks tarnet tagava ettevõtte poolt saadud tagastuse koodi (ettemakstud tagastus), koos ostudokumentide ja pakendiga, mis on saadud kauba kättesaamisel. Kauba võib saata ka kulleriga aadressile Grenardi Estonia OÜ, Grenardi Ülemiste Keskuse juveelisalong, Suur-Sõjamäe 4, Tallinn 11415, Eesti, kuid kui otsustate kasutada kullerteenust, ei kata GRENARDI kauba saatmise postikulu.
  4. Kui me saame teie tagastatud tellimuse meie kauplusesse, saadame tellimusel esitatud telefoninumbrile SMS-i, millega kinnitame tagastamist.
  5. Kui te kasutate oma taganemisõigust, vastutate te kauba kasutamise eest, mis ületab kauba kontrollimiseks ettenähtud otstarvet, kauba kasutamise eest taganemisperioodi jooksul, mis on vastuolus hea usu põhimõttega, ning kauba väärtuse, kvaliteedi ja ohutuse vähenemise eest.
  6. Kui te kasutate oma taganemisõigust, on GRENARDI kohustatud tagastama raha samale pangakontole, millelt kauba eest tasuti, nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul pärast lepingust taganemist. Sama aja jooksul peate kauba meile tagastama. GRENARDIL on õigus nõuda kauba tagastamise tõendamist, kui kaup pole selle aja jooksul meieni jõudnud. Kui soovite elektroonilist kinkekaarti kasutades ostetud toodet tagastada, kantakse tagastatud raha kinkekaardi ostjale, mitte toote tegelikule saajale.
 4. VASTUTUS VÄHENENUD KAUBA VÄÄRTUSE EEST
  1. Teil on õigus taganemisõiguse kasutamise ajal proovida toodet, et veenduda, kas see vastab teie vajadustele ja soovidele, ilma proovimärgiseid eemaldamata või kahjustamata. Kui märk on tagastamisel eemaldatud, jätab GRENARDI endale õiguse nõuda ostjalt 20,00 eurot proovimärgi taastamise eest. Pidage meeles, et taganemisõiguse kasutamise ajal on teil õigus kasutada toodet ainult selle testimiseks samas ulatuses, nagu te oleksite seda teinud enne poest ostmist.
  2. Ostja vastutab kauba väärtuse vähenemise eest, kui kaupa on kasutatud muul otstarbel kui kauba olemuse, omaduste ja toimimise väljaselgitamiseks. GRENARDIL on õigus maha arvata osa ostusummast proportsionaalselt allahindlusega.
 5. KONTAKTANDMED
  1. Kui teil on küsimusi tagastatud toote või tagastamiskorra kohta, võtke meiega ühendust, täites veebipõhise kontaktvormi või helistades klienditoe telefonil +372 6 999 699.
Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.