Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

Eksklusiivsed juveeliehted

Ehteid, kulda ja vääriskive on tuhandeid aastaid kasutatud mitte ainult luksuskaupadena, vaid ka vahetus- ja investeerimisvahendina, sest need ei kaota oma aktuaalsust. Ka täna on see üks varadest, millesse tasub investeerida mitte ainult oma elu heaolu nimel, vaid ka tulevastele põlvedele edasi pärandamiseks. Üks olulisemaid ehete maksumust määravaid tegureid on nendesse inkrusteeritud kivid - nende tüüp, kättesaadavus, kogus ja loomulikult kvaliteedinäitajad. Kõige väärtuslikumad ja seega ka kõige kallimad on tõelised vääriskivid - teemant, safiir, rubiin, smaragd. Siiski on ka teisi looduses vähem levinud kive, mille maksumus ületab mõnikord isegi vääriskivide hinda, näiteks tansaniit, turmaliin, morganiit. Kaevanduskivi läheb tänapäeval tänu vajaminevatele ressurssidele aina kallimaks ning ka kvaliteetsed kivid on järjest haruldasemad. Seetõttu kivide väärtus kasvab ja jätkab kasvutrendi ka tulevikus.

Roosa ja valge teemant

Teemanti peetakse kahtlemata kõigi vääriskivide kuningaks. Klassikalistes ehetes on valge teemant muutumatu väärtus, kuid teemante saab olla ka värvilisi. Roosa on oma romantilise värvi tõttu üks ihaldatumaid teemante. Kuna seda värvi teemantid on väga haruldased (ainult 0,1% kõigist teemantidest), kuid nõudlus nende järele on suur, on roosade briljantide väärtus hetkel tõusuteel, mistõttu on need kivid suurepärane investeering.

Kollane teemant

Värvilised teemantid on suurepärane valik neile, kes soovivad tõeliselt unikaalseid briljantehteid. Kollaste teemantide võlu on eriti võrgutav, kõige väärtuslikumad on erkkollased teemantid.

Smaragd

Smaragd on teemanti, rubiini ja safiiri kõrval üks väärtuslikumaid vääriskive ning maksab sageli rohkem kui kõik eelnimetatud. Smaragdid on kakskümmend korda haruldasemad kui teemantid. Kuigi kõrgeima kvaliteediga smaragd on läbipaistev, on kivid, mis ei ole täiesti läbipaistvad ka hinnalised ning enamikul smaragdi kristallidel on nii palju lisandeid, et need pole üldse läbipaistvad. Kolumbias kaevandatakse kõrgeima kvaliteediga smaragde.

Safiir ja rubiin

Safiir on üks väärtuslikumaid vääriskive ja seda leidub kõige sagedamini kuninglikus sinises värvuses, kuid ka igasugust muud korundi, mis ei ole punane, nimetatakse safiiriks (näiteks safiir võib olla ka roheline, kollane, roosa, lilla). Punane korund on rubiin. Rubiin on looduses äärmiselt haruldane, seetõttu on selle väärtus väga kõrge. Erepunane ja tumepunane on rubiini kõige nõutumad toonid. Kõige täidlasemaid ja toonirikkaimaid rubiine nimetatakse “tuvi vereks" – seda tooni peetakse kõige haruldasemaks ja seetõttu ka kõige väärtuslikumaks.

Kõige erilisemad kivid

Eksklusiivne Conch pärl on leitav ainult ühes umbes 20 000 karbist. Karbipärlite värvus varieerub kahvaturoosast arbuusini, mõnikord esineb pärlil leegi muster. Minevikus oli peaaegu võimatu eristada looduslikku punast spinelli rubiinist, kuna ladestused asusid tavaliselt üksteise kõrval, mille tõttu ehiti spinelliga paljusid kuninglike kroone. Spinell on haruldasem kui rubiin.

Tansaniit

Tansaniit on üks haruldasemaid poolvääriskive maailmas, mistõttu on nende maksumus ja hind võrreldavad vääriskivide hinnaga ning sageli isegi ületavad selle. Geoloogid usuvad, et tansaniidid on tuhat korda haruldasemad kui teemantid. Ehte- ja moemaailmas on tansaniit väga populaarne tänu oma unikaalsele, säravale ja ebatavalisele sinisele värvile, aga ka omadusele erinevate nurkade alt vaadates toone muuta. Selle unikaalsuse ja väärtuse tõttu kasutatakse kivi kõrgema klassi luksusehetes, mida eelistavad ehtesõbrad, kuulsused ja kollektsionäärid.

Turmaliin

Turmaliin on poolvääriskivi, mis esineb palju rohkemates värvides või värvikombinatsioonides kui ükski teine ​​kalliskivi või looduskivi. See kivi üllatab ja meelitab oma mahlaste ja erksate toonidega, tänu millele ehtemeistrid armastavad kaunistada sellega sõrmuseid, kõrvarõngaid, kaelakeesid.

Akvamariin

Akvamariini värvus meenutab merevett, kuna see ulatub helesinine-rohelisest sügavsiniseni ja seda vaadates tundub nagu kiirgaks see valgust. Tänu oma lummavale värvile ja sellele omistatud kasulikele mõjudele on akvamariin olnud ehtemaailma lemmik juba tuhandeid aastaid, sealhulgas kuninglike isikute seas.

Morganiit

Morganiidi roosa värvi tõttu peetakse seda kivi kõige naiselikumaks kiviks. Selle varjundid on võimalikud nii kahvaturoosa kui ka virsiku toonides, kuid kõige väärtuslikumad on erksad toonid, mis on väga haruldased. Dekoratiivseid morganiite hakati kasutama suhteliselt hiljuti, kuid nende populaarsus kasvab iga aastaga. Morganiit on praegu üks populaarsemaid kihlasõrmuste kive.
Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.