Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost

ROBERTO COIN

Maailmakuulsa kaubamärgi Robert Coin ehted on nüüd eksklusiivselt saadaval GRENARDI salongides

KAUBAMÄRGI LUGU

1996. aastal signeeriti esmakordselt ühe ehtekollektsiooni kõik ehted väikese rubiiniga ehte siseküljel. See kollektsioon on Appassionata ja koos tavatu signatuuriga tähistab see Roberto Coini kaubamärgi ajaloo algust. Kaubamärgi, mida juhib selle asutaja kirg elu ja loovuse vastu.
Et Roberto Coin otsib pidevalt uusi inspiratsiooniallikaid, on iga tema loodud ehe kui põnev teekond läbi kultuuride ja mõjutuste, looduse ja maastike, haruldases tasakaalus mineviku ja tuleviku vahel. Iga tema ehe jutustab oma loo, loo, mis ümbritseb seda ainulaadsuse ja stiili identiteedi võrreldamatu sarmiga. Iga päev muudavad Itaalia käsitööliste, iidsete ehtetraditsioonide säilitajate käed Roberto Coini kujutlusvõime tegelikkuseks. See on tõeline miniatuursete meistriteoste universum, mis tänu meistrite oskustele ellu ärkab. Iga ehe on kaunistatud kuulsa rubiini signatuuriga ja looga, mida maailmale jutustada.
Tänu kaunile ja eksperimentaalsele disainile on iga ehe kordumatu näide elegantsist ja uuenduslikkusest ning just sellepärast on kaubamärgist saanud väga lühikese aja jooksul üks tuntumaid nimesid rahvusvahelisel ehtekunsti horisondil.

PRINCESS FLOWER

Selle kollektsiooni keskmes on väikestest teemantidest koosnev lill, mis kaunistab kõiki sarja Princess ehteid. Sündmuste loomuliku arengu käigus kasvas ja puhkes dekoratiivne lill õide. Õie õrnad kroonlehed on vormitud ja valmistatud kullast ning vääriskividest. Ehetele iseloomulikku põimitud detaili kasutatakse ka nende sisestruktuuris, moodustades õit hoidva kolmemõõtmelise raami.
Nii õie välimine osa kui ka sisestruktuur on loodud 3D-tehnoloogia abil, millega tagatakse kõigi detailide täiuslikud proportsioonid. Seejärel asetavad oskuslikud käsitöömeistrid ükshaaval paika kalliskivid, võludes õitsele ühe õie teise järel.
Selle erilise tootmisprotsessiga muudetakse iga kollektsiooni õis eriliseks ehisdetailiks, mis ühendab endas tasakaalu ja hoolt, nagu looduses leiduvate lillede puhul.

LOVE IN VERONA

Kollektsioon Love in Verona teosed on osa pikast jadast, mis ühendab selle kaubamärgi ehteid Itaalia imeliste linnadega. Ehtekollektsioonid viivad meid rännakule läbi Itaalia ja vääriskividest saavad selle maa ilu esindajad.
Kollektsiooni ehted on valmistatud kolmest eri kullast, neil on nii poleeritud kui ka satiinviimistlus ning ehteid sobib kanda kõiki koos, et lisada oma välimusele viimast lihvi. Ehete kujunduses kordub nelja kroonlehega teemantlille motiiv, mis on olnud ka kaubamärgi teiste kollektsioonide keskmes. Lilleõie kordumine ehtel meenutab linna üheks sümboliks peetava amfiteatri Verona Arena arhitektuurset struktuuri.
Selles sümbolitest tulvil kollektsioonis väljendab Roberto Coin oma meisterlikkust rõhutatult kaasaegses minimalistlikus stiilis. Kuld on töödeldud iseäranis läikivaks ning selleks, et muuta materjal eriti vastupidavaks, on kasutatud spetsiaalset sulamit. Iga teemant paigutatakse oma kohale käsitsi mikroskoobi all. Kollektsiooni kõigil käevõrudel on varjatud sulgurmehhanism, mis tagab maksimaalse turvalisuse, ilma et see kahjustaks ehte peene vormi ilmet.

VENETIAN PRINCESS

Princess on Roberto Coini loomingulise universumi kõige romantilisem sari. Kollektsiooni Venetian Princess lugu on müütiliselt haarav. Iga ehte sisemuses on keerukas põimitud struktuur, mis avaneb ainult kandjale. Salapärane võlu iseloomustab ka Veneetsia linna, mille lugematuid legende ja saladusi antakse edasi põlvest põlve. Väliselt kujutavad ehted Veneetsia paleedes leiduvate kaunistuste uustõlgendusi, kinnistades taas kord kogu ehtesarja Princess romantilist kuvandit. Mustade ja valgete teemantide vaheldumine viib mõtted tänavalaternate hämarale valgusele, mis peegeldub Veneetsia kanalite tumedast veest, luues lummava, linna salapära rõhutava mulje. Ka siit võib leida kõiki sarjade Princess ja Barocco väärisehteid kaunistavaid põimitud detaile. Need on valmistatud 3D-tehnoloogia abil, millega tagatakse maksimaalne vastupidavus. Teemantide läbimõõt ja sügavus on kalibreeritud ¼ millimeetrise täpsusega ning kivikesed on paigaldatud käsitsi mikroskoobi all.
Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.