Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost
Kõik kauplused

GRENARDI, Ülemiste

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

Tööaeg

E-L 10:00 - 21:00
Pühapäev 10:00 - 19:00

Kuidas meie juurde tulla autoga?

Kuidas meie juurde tulla autoga? Ülemiste keskuse peasissepääsu ees on olemas suur väliparkla, kuhu pääseb nii Tartu maantee poolt kui ka Suur-Sõjamäe tänavalt. Nii keskuse ees olevas väliparklas, parkimismajas kui uues maa-aluses parklas Rimi hüpermarketi all on võimalik parkida iga päev vahemikus 08.00 kuni 01.00. Parkimismajas ja maa-aluses parklas on parkimine kuni 4h tähistatult parkimiskellaga, väliparklas seda piirangut ei ole. Parkimismajja ja maa-alusesse parklasse pääseb Suur-Sõjamäe tänavalt.

Kuidas meie juurde tulla ühistransportiga?

Lennujaama teel Lindakivi bussipeatuses peatuvad bussid nr 2, 49 ja 65.
Suur-Sõjamäe tänaval peatuses Ülemiste jaam peatuvad bussid nr 7, 15, 45, 49 ja 65 ning sissepääs keskusesse on kohe peatuse vastas.
Tramm nr 4 peatub Ülemiste linnakus ja sealt poolt pääseb ka keskusesse.

Kaupluse teenused

Juveeliehete müük

GRENARDI kauplustes on esindatud väga lai elegantsete juveelitoodete valik. Kõrge klienditeeninduse tase ja individuaalne lähenemine muudavad ostukogemuse kergemaks ja meeldivaks.

Intressivaba järelmaks

Võimalus tasuda toote eest igakuisete maksetena ilma intresside ja enammakseteta. Järelmaks - on mugav teenus, mille saab vormistada kaupluses kohapeal kõigest kümne minutiga.

Juveelitoodete remont

Juveelitoodete remont, sõrmuste suuruste muutmine, sõrmuste remont, kivide kinnitamine, kuldkettide remont ja jubveeliehete puhastamine. Juveelitoodete täisteenuindus.

Kulla kokkuost

Parima hinnaga kulla kokkuost. Tooge meile oma kuldesemed, vahetage need kinkekaardi vastu ja valige endale uus ehe. Mugav, kiire ja kerge.

Kinkekaardid

Pakume kinkekaarte, mis annavad teie lähedastele võimaluse valida kingituse, mis tõesti soojendab nende südant. Kinkekaarte saab kasutada nii GRENARDI kui GIVEN kauplustes.

GRENARDI juveeliehete kauplus Ülemiste Keskuses Tallinnas

GRENARDI kauplus Ülemiste keskuses pakub juveeliehete kõige laiemat valikut igale maitsele. Siit leiab ehteid naistele briljantide, vääriskivide ja suure assortimendi värviliste looduskividega, imelisi kullast ja hõbedast ehteid lastele kui ka stiilseid aksessuaare meestele. Kaupluses on esindatud kaasaegsete ja stiilsete juveelide valik, mis täiendavad nii teie igapäevast pilti, kui panevad teid särama ka punasel vaibal.

GRENARDI kauplus Ülemiste keskuses Tallinnas
Ülemiste keskuses GRENARDI juveelikauplus
Suur valik juveeliehteid Tallinnas Ülemiste keskuses GRENARDI kaupluses
Itaalia hõbeehted GRENARDI juveelikaupluses Ülemiste keskuses
Allahindlused GRENARDI juveelikaupluses Tallinnas
GRENARDI erakollektsioon Lilly Spring
Luksuslikud kuldehted SHINE GRENARDI disaineritelt
Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.