Teie ostukorv on tühi. Palun lisage tooteid ostukorvi, et jätkata

Tühista kõik
Kokku:
€ 0.00
Vormistage ost
Kõik kauplused

GRENARDI, Viru

Viru väljak 4, Tallinn

Tööaeg

E-P 10:00 - 21:00

Kuidas meie juurde tulla autoga?

Viru Keskuse kolmandal ja neljandal korrusel asub ööpäevaringselt avatud südalinna soodsaim parkimismaja koos Eesti suurima elektriautode laadimisalaga Viru VooluRing. Parklasse mahub 456 sõidukit ning parkla sissepääs asub Narva mnt poolsel küljel, Sokos Hotell Viru kõrval.
Parklast on mugav juurdepääs Viru Keskusesse. Parkimise maksumus on 1 tund 2.00 € ja Iga alustatud 30 minutit 1.00 €. Sama päeva Kaubamaja ostutšeki alusel on parkimine 20% soodsam.
Elektriautode omanikele esimesed 30 min tasuta (tasumine 3. korrusel kassas).

Kuidas meie juurde tulla ühistransportiga?

Viru keskuse all asub bussiterminal, kus peatuvad bussid nr 1A, 8, 14, 15, 18, 18A, 20A, 29, 35, 38, 40, 44, 48 ja 51.
Pärnu maantee Viru bussipeatuses peatuvad bussid nr 5, 14, 18, 18A, 20, 20A, 21, 21B, 36, 40, 41, 41B, 48 ja 73 ning sissepääs keskusesse asub Tammsaare pargi poolt.
Narva maanteel asuvas Hobujaama peatuses peatuvad kõik trammid - 1, 2, 3 ja 4 ning sissepääs keskusesse asub A.Laikmaa ja Narva mnt ristmikul.
A.Laikmaa tänaval asuvas Laikmaa bussipeatuses peatub buss nr 2 ja sissepääs keskusesse on kohe peatuse vastas.
Estonia puiestee poolt Kaubamaja peatuses peatuvad trollid nr 1 ja 3 ning Viru keskusesse saab läbi Tallinna Kaubamaja.

Kaupluse teenused

Juveeliehete müük

GRENARDI kauplustes on esindatud väga lai elegantsete juveelitoodete valik. Kõrge klienditeeninduse tase ja individuaalne lähenemine muudavad ostukogemuse kergemaks ja meeldivaks.

Intressivaba järelmaks

Võimalus tasuda toote eest igakuisete maksetena ilma intresside ja enammakseteta. Järelmaks - on mugav teenus, mille saab vormistada kaupluses kohapeal kõigest kümne minutiga.

Juveelitoodete remont

Juveelitoodete remont, sõrmuste suuruste muutmine, sõrmuste remont, kivide kinnitamine, kuldkettide remont ja jubveeliehete puhastamine. Juveelitoodete täisteenuindus.

Kulla kokkuost

Parima hinnaga kulla kokkuost. Tooge meile oma kuldesemed, vahetage need kinkekaardi vastu ja valige endale uus ehe. Mugav, kiire ja kerge.

Kinkekaardid

Pakume kinkekaarte, mis annavad teie lähedastele võimaluse valida kingituse, mis tõesti soojendab nende südant. Kinkekaarte saab kasutada nii GRENARDI kui GIVEN kauplustes.

GRENARDI juveelikauplus Viru Keskuses Tallinnas

GRENARDI juveelipoe Viru keskuse kaupluses on esindatud lai valik Itaalia disainerite loomingut. Elegantsed ehted briljantide ja vääriskividega tõstavad esile iga naise peene maitse ja stiilitunnetuse. Kvaliteetsed materjalid, kaasaegsed tehnoloogiad ja stiilne disain on garanteeritud. Teenindajate professionaalsus ja individuaalne lähenemine muudavad meie salongi külastuse meeldejäävaks kogemuseks.

GRENARDI juveelipood Viru keskuses
Juveelipood GRENARDI Viru keskuses Tallinnas
Kullapood GRENARDI Tallinnas Viru keskuses
Itaalia juveeliehete kollektsioonid Viru keskuses GRENARDI salongis
Itaalia kaubamärgid GRENARDI kaupluses Viru keskuses Tallinnas
Itaalia brändi Marco Bicego kollektsioon GRENARDI kaupluses
Zancan meeste ehete kollektsioon GRENARDI kaupluses Viru keskuses
Luksuslik sisekujundus GRENARDI juveelisalongis Viru keskuses
Elegantsed juveelid MORAGLIONE Itaalia disaineritelt GRENARDI esinduses Viru keskuses
Küpsiste kasutamine

Me kasutame küpsiseid teie kasutamise kogemuste ja meie veebilehtede kvaliteedi parandamiseks. Me lubame kolmandatel isikutel, sealhulgas partneritel, paigutada küpsiseid meie veebilehtedel. Kui te jätkate selle veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste paigutamise ja kasutamisega kooskõlas meie küpsiste kasutamise poliitikaga.